ERKEN HABER - Bugün gerçekleşen Antalyaspor A.Ş yönetim kurulu toplantısında Başkanı Aziz Çetin istifa etti. Oy birliğiyle Sabri Gülel başkanlık koltuğunu devraldı. İstifanın ardından Aziz Çetin sosyal medya hesabından açıklama yaptı.

Kulüpten yapılan açıklamada, Antalyaspor AŞ Yönetim Kurulu toplantısında, 2021 yılından beri başkanlığı yürüten Aziz Çetin'in görevi bıraktığı, ardından bu göreve Sabri Gülel'in getirilmesine oy birliğiyle karar verildiği kaydedildi.

Öte yandan, Aziz Çetin'in Antalyaspor Kulübü Derneği Başkanı olarak görevine devam edeceği duyuruldu.

Mesut Özil futbolu bıraktı Mesut Özil futbolu bıraktı

AZİZ ÇETİN'DEN AÇIKLAMA GELDİ

Antalyaspor AŞ'deki başkanlık görevini bıraktığını açıklayan Aziz Çetin, "Ayrılırken tek dileğim kendi dönemimizde şehrimizden alamadığımız gerekli ölçüdeki katkıyı bundan sonraki yönetimin alabilmesidir." ifadesini kullandı.

Çetin, sosyal medya hesaplarından "Büyük Antalyaspor camiasına" başlığıyla yaptığı açıklamada, çocukluk hayali olan, büyük bir onur, gurur ve aşkla 22 aydır yürüttüğü Antalyaspor AŞ başkanlığı görevini sonlandırdığını belirtti.

Başkanlık görevi süresince elinden gelenin en iyisini yapmaya çalıştığını vurgulayan Çetin, şunları kaydetti.

"Daha ilk günden büyük bir heyecan ve istekle, kulübümüzün çok daha iyi yerlere gelmesi için omuzladığım görevimi devrediyorum. Antalyaspor Kulübü Derneği başkanlığına devam ederek camiama hizmetimi daha büyük bir hırs, istek ve azimle sürdüreceğim. Kalbimin yarısı burada kalıyor ancak tüm benliğimle kulübüme katkı vermeye devam edeceğim. Ayrılırken tek dileğim kendi dönemimizde, şehrimizden alamadığımız gerekli ölçüdeki katkıyı bundan sonraki yönetimin alabilmesidir."