Suç örgütü lideri Alaattin Çakıcı, MHP Genel Merkezi'nde Devlet Bahçeli ile baş başa yaptığı görüşmenin fotoğrafını "Genel Başkanım" hitabıyla paylaştı.

ERKEN HABER - Suç örgütü lideri Sedat Peker'in gündemi meşgul ettiği bir anda diğer bir suç örgütü lideri Alaattin Çakıcı'dan sürpriz ziyaret gerçekleşti.

Suç örgütü lideri Alaattin Çakıcı, MHP Genel Merkezi'nde Devlet Bahçeli ile baş başa görüşmenin fotoğrafını kendi sosyal medyasından "Genel Başkanımı ziyaret ettim" cümlesiyle duyurdu.

bahçeli çakıcı1

Organize suç örgütü yöneticisi olmaktan hüküm giyen ve Nisan 2020’de infaz düzenlemesiyle cezaevinden tahliye olan Alaattin Çakıcı, Ankara'da MHP Genel Merkezi'ne giderek Genel Başkan Devlet Bahçeli ile görüştü.

Çakıcı’nın yakın dostu olarak bilinen Üzeyir Çakmaktaş, görüşmeye dair Twitter hesabından bir fotoğraf paylaştı. Fotoğrafta genel merkez binası önündeki Çakıcı'ya Bahçeli'nin danışmanlarından Eyüp Yıldız'ın da eşlik ettiği görülüyor.

bahçeli çakıcı2

Gündüz saatlerinde yapılan görüşmenin yaklaşık bir saat sürdüğü belirtiliyor. Bahçeli'yle baş başa yapıldığı aktarılan ve Çakıcı'nın "nezaket" ziyareti diye nitelenen görüşmenin içeriğinin ise MHP liderinin kurmayları tarafından dahi bilinmediği ifade edildi.

Meclisin gündemi ile milletin gündemi farklı Meclisin gündemi ile milletin gündemi farklı