Ünlü televizyoncu Acun Ilıcalı, bugün bir motor kazası geçirdi. Hastaneye kaldırılan Ilıcalı'nın sağlık durumunun iyi olduğu öğrenildi.

ERKEN HABER - Motosiklet kazası geçiren Acun Ilıcalı'nın hastanede yapılan ilk kontrollerde bir kolunda kırık tespit edilen Ilıcalı'nın ters yönden gelen bir araç ile çarpıştığı ifade edildi.

Tiyatro, dizi ve sinema oyuncusu Tarık Ünlüoğlu vefatının 3. yılında anılıyor Tiyatro, dizi ve sinema oyuncusu Tarık Ünlüoğlu vefatının 3. yılında anılıyor

Acun trafik kazası geçirdi, hastaneden açıklama geldi! İşte Acun Ilıcalı'nın son durumu

Acun Ilıcalı trafikte motoru ile seyir halindeyken ters yönden bir arabaya çarptı. Kaza sonrası hastaneye kaldırılan Acun Ilıcalı'nın sağlık durumu ile ilgili ilk açıklama geldi. 

Acun akşam üstü trafik kazası geçirdi. Ünlü televizyoncu Acun Ilıcalı motosikleti ile karşı yönden gelen bir arabaya çarptı. Kaza sonrası ihbar üzerine olay yerine sevk edilen sağlıkçılar tarafındna hastaneye kaldırılan Acun Ilıcalı'nın son durumu merak konusuydu, az önce ilk açıklama geldi. 

Acun'un kaza sonrası hastaneye gittiği ve kontrollerin yapıldığı öğrenildi. Hastanede yapılan ilk kontrollerde Acun Ilıcalı'nın bir kolunda kırık tespit edildiği gelen ilk bilgiler arasında.